- Reklama -zprávyzprávy

Okamžité pôžičky – ktoré sú najlepšie?

Date:

Share:

V živote každého človeka môže nastať situácia, kedy bude potrebovať peniaze rýchlo. V takýchto momentoch rozhoduje čas a mnoho ľudí hľadá možnosti, ako si požičať peniaze okamžite. Kto ponúka najvýhodnejšie okamžité pôžičky?

Okamžitá pôžička sa dá získať obvykle do niekoľkých minút alebo hodín a jej schválenie je veľakrát aj na počkanie. Spravidla ide o nebankové úvery s minimom dokladovania a vybavovania.

Okamžitá nebanková pôžička Ahoj

Spoločnosť Ahoj, je jednou z tých, ktoré majú v ponuke okamžité pôžičky. Nebanková pôžička Ahoj sa dá definovať ako pôžička do 24 hodín. Ide teda o veľmi rýchly spôsob, ako sa dostať okamžite k peniazom. Tejto spoločnosti pridáva na dôvere to, že je dcérskou spoločnosťou 365 banky.

Aké výhody človek získa čerpaním pôžičky Ahoj?

  • pôžička od 400 € do 20 000 €
  • doba splácania od 1 do 8 rokov
  • online žiadosť o pôžičku
  • schválenie pôžičky do 5 minút

Na schválenie žiadosti musí žiadateľ dokladovať príjem a mať minimálne 21 rokov. Žiadateľ nemôže mať odklad splátok v inej spoločnosti, platobné problémy alebo byť práceneschopný, inak bude žiadosť zamietnutá.

Pôžičky s ručením – aké sú ich výhody?

Pôžičky s ručením sú také úvery, kde sa vyžaduje ručenie nehnuteľnosťou, hnuteľným majetkom alebo ručenie cez notársku zápisnicu alebo zmenku. V každom prípade ide o úver, kde je potrebné ručenie na získanie finančných prostriedkov. 

Najčastejšie ide o bankové a nebankové pôžičky s ručením nehnuteľnosťou, v druhom najčastejšom prípade je ručenie kupovaným automobilom v prípade úverov na kúpu auta. Ide tak najmä o väčšie úvery na dlhšiu splatnosť.

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou sa využívajú primárne u hypotekárnych úveroch v bankách, kedy je nutné založiť kupovanú, stavanú alebo inú nehnuteľnosť ako zabezpečenie splatenia väčšieho hypotekárneho úveru. 

Pôžičky s ručením majú niekoľko výhod. Vďaka ručeniu je možné získať aj väčšie úvery, napríklad v prípade hypotekárnych úverov alebo iných dlhodobých pôžičiek, kde je ručenie založením nehnuteľnosti.

Pri pôžičkách s ručením autom sa dá požičať formou spotrebného úveru alebo aj leasingu a v tomto prípade je dostupný úver aj bez dokladovania príjmu. V bankách aj nebankových subjektoch sa tiež často využíva aj ručenie ručiteľom s dostatočnou bonitou, čo môže pomôcť žiadateľom s nízkym príjmom alebo bez príjmu.

Napriek výhodám treba byť ako pri každej pôžičke aj pri tomto type veľmi opatrný a je potrebné si ju dobre premyslieť.

Pôžičky na vyplatenie exekúcie bez založenia nehnuteľnosti

Pôžička na vyplatenie exekúcie predstavuje refinančný úver. Cieľom refinancovania úveru je zvyčajne znížiť úrokovú sadzbu a mesačnú splátku dlžníka. 

Ak človek hľadá pôžičky na vyplatenie exekúcií, ponúka ich len niekoľko nebankových spoločností a obvykle je potrebné ručenie nehnuteľnosťou alebo iným ručiteľom.

Pôžičky na exekúcie bez založenia nehnuteľnosti sú na slovenskom trhu veľmi zriedkavé. Takýto refinančný úver má v ponuke veľmi málo spoločností, medzi ktorými vyniká Poštová banka. Aké výhody prináša refinančný úver od Poštovej banky?

  • možnosť získať úver až do 34 000 €
  • doba splatnosti od 1 do 8 rokov
  • výhodný úrok už od 5,9 % ročne
  • bez poplatkov za poskytnutie
  • bez ručenia a ručiteľa
  • bez založenia nehnuteľnosti

Pôžičku môžu získať osoby od 18 do 69 rokov s trvalým alebo dlhodobým pobytom na Slovensku s príjmom, ktorý je bankou akceptovaný.

━ nové příběhy

Vianočné dekorácie, ktoré skrášlia domov a navodia tú správnu vianočnú atmosféru.

Vianočné osvetlenie k vianočnému obdobiu zaručene patrí. V súčasnosti je populárne moderné LED osvetlenie, ktoré nájdete v teplých a studených bielych odtieňoch, ale aj vo farebnom prevedení. Výhodou...

Wellness pobyt pre dvoch s masážou: Oddýchnite si v luxusných Apartmánových domoch Termál

Wellness pobyt pre dvoch s masážou je ideálnym spôsobom, ako uniknúť každodennému stresu a nájsť harmóniu tela a duše. Ak túžite po nezabudnuteľnom relaxe...

Ako si vybrať novú šatníkovú skriňu, aby dlho vydržala?

Nábytok dnes pre mnohých rozhodne nie je lacnou záležitosťou. Preto je dôležité vyberať si nábytok tak, aby sme ho maximálne využili a splnil všetky...

Viete, v čom sú odlišnosti u cyklokrosových a gravel bicyklov od tých cestných?

Radi jazdíte na bicykli a všimli ste si, že sa na trhu objavili nové bicykle, ktoré dostali názov gravel bike? V čom sa odlišujú...

Účinné stratégie učenia na diaľku: Ako maximalizovať online vzdelávanie

Učenie na diaľku a online vzdelávanie sa stali neoddeliteľnou súčasťou študentského života. Tento spôsob učenia prináša mnohé výhody, ako je flexibilita a prístup k...
- Komerční sdělení -pr článek