- Reklama -zprávyzprávy

LLM, štúdium pre právnický kariérny rast?

Date:

Share:

Hľadáte možnosť, ako získať skvele platenú prácu a posunúť sa vo svojom živote ďalej? Chceli by ste pracovať na vyššom poste a byť za to náležite odmenený? Alebo chcete založiť vlastnú firmu a potrebujete know-how? Orientujete sa v právnickej problematike, alebo máte základy a radi by ste si prehĺbili vedomosti v oblasti právneho a ekonomického pozadia fungovania korporácií?

Všetky prípady majú spoločné riešenie, a to jednoročné štúdium LLM. Ako prebieha, čo je jeho náplňou a kde sa prihlásiť?

Čo je LLM a prečo ho chcieť?

Master of Laws (LLM) predstavuje vzdelávací program, ktorý sa zameriava na prehĺbenie znalostí a skúsenosti v právnej oblasti. ESBM ponúka program LLM v špecializácií LLM Corporate Law.

Štúdium LLM je vhodné pre uchádzačov s právnickým vzdelaním, ale i pre konateľov obchodných spoločností či zástupcov stredného a vyššieho managementu, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o právnom a ekonomickom pozadí fungovania korporácií.

Štúdium LLM ponúka v Českej republike a na Slovensku European School of Business & Management SE. Je nastavené tak, aby uchádzač mohol študovať aj pri zamestnaní, pretože kombinuje online štúdium s interaktívnymi workshopmi. Forma štúdia vychádza z tzv. Oxfordského vzdelávacieho modelu, ktorého podstatou je rozvoj schopností a zručností a súčasne ich demonštrácia na reálnych príkladoch.

LLM, to je jedinečná príležitosť, ako sa špecializovať. Veľkou výhodou LLM je možnosť zamerať sa na konkrétne aspekty zákona. LL.M umožňuje študentom zamerať sa na konkrétnu oblasť práva omnoho podrobnejšie a tak vedia lepšie pripraviť na kariéru v určitom odbore. Zručnosti, ktoré získali počas štúdia, zvyšujú ich atraktivitu pre potenciálnych zamestnávateľov. 

1 rok a možný je aj individuálny plán

Dĺžka štúdia LLM je na European School of Business & Management SE iba jeden rok. Štúdium má formu e-learningu a študenti tiež dochádzajú na semináre, ktoré vedú profesionálni lektori a ktoré sa konajú 4x do roka. Tieto prednášky prebiehajú cez víkendy. Veľkou výhodou je, že si každý môže nastaviť individuálny plán štúdia tak, aby ho mohol bez problémov skĺbiť so svojim zamestnaním. Do programu LLM Corporate Law sa vďaka jeho atraktivite hlásia desiatky študentov ročne, z nich je už teraz množstvo úspešných právnikov, advokátov, manažérov, či riaditeľov.

Štúdium LLM na EBSM znamená kvalitu, o čom svedčia nielen desiatky spokojných absolventov, ale aj množstvo udelených akreditácii, členstiev, takisto zúčastňovanie sa na odborných prednáškach, kongresoch či workshopoch.

Štúdium v programe LLM Corporate Law je možné zahájiť kedykoľvek, začať môžete aj ihneď.

Stačí iba vyplniť jednoduchú online prihlášku k LLM štúdiu a vykročiť kariérne vpred.

www.esbm.sk

━ nové příběhy

Čistenie silikónovej omietky: Zaručený recept pre zachovanie jej kvality

Silikónová omietka a silikónová fasádna farba sa stali populárnou voľbou pre moderné domy, a to hlavne vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam. Poskytujú totiž nielen atraktívny...

Plastový záhradný nábytok: Nie je plast ako plast, v čom spočívajú rozdiely?

Keď sa povie plast, obvykle máme presnú predstavu o podobe tohto materiálu. Viete ale, že aj v druhoch plastu sú rozdiely? Z čoho môže...

Vyberte si moderný 3d vianočný stromček.

Umelé vianočné stromčeky sa stali medzi zákazníkmi veľmi obľúbenými vďaka svojmu realistickému dizajnu. Na výber je široká ponuka klasických PVC stromčekov, FULL 3D stromčekov a 3D...

Čo sú kanabinoidy a ako fungujú?

Kanabinoidy predstavujú látky, o ktorých sa čoraz častejšie hovorí v súvislosti so širokým spektrom ich pozitívnych účinkov. Ktoré sú to? Čo sú kanabinoidy a aký...

Hot Hot 40 | Rozbehni to v mexickom štýle!

Vôňa čerstvého chilli, ľúbeznej gitarovej melódie a krásne tanečnice, všade naokolo. Tak nejak si v Kajotwin kasíne predstavujeme ideálny relax v Mexiku. Vďaka automatu...
- Komerční sdělení -pr článek