- Reklama -zprávyzprávy

LLM, štúdium pre právnický kariérny rast?

Date:

Share:

Hľadáte možnosť, ako získať skvele platenú prácu a posunúť sa vo svojom živote ďalej? Chceli by ste pracovať na vyššom poste a byť za to náležite odmenený? Alebo chcete založiť vlastnú firmu a potrebujete know-how? Orientujete sa v právnickej problematike, alebo máte základy a radi by ste si prehĺbili vedomosti v oblasti právneho a ekonomického pozadia fungovania korporácií?

Všetky prípady majú spoločné riešenie, a to jednoročné štúdium LLM. Ako prebieha, čo je jeho náplňou a kde sa prihlásiť?

Čo je LLM a prečo ho chcieť?

Master of Laws (LLM) predstavuje vzdelávací program, ktorý sa zameriava na prehĺbenie znalostí a skúsenosti v právnej oblasti. ESBM ponúka program LLM v špecializácií LLM Corporate Law.

Štúdium LLM je vhodné pre uchádzačov s právnickým vzdelaním, ale i pre konateľov obchodných spoločností či zástupcov stredného a vyššieho managementu, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o právnom a ekonomickom pozadí fungovania korporácií.

Štúdium LLM ponúka v Českej republike a na Slovensku European School of Business & Management SE. Je nastavené tak, aby uchádzač mohol študovať aj pri zamestnaní, pretože kombinuje online štúdium s interaktívnymi workshopmi. Forma štúdia vychádza z tzv. Oxfordského vzdelávacieho modelu, ktorého podstatou je rozvoj schopností a zručností a súčasne ich demonštrácia na reálnych príkladoch.

LLM, to je jedinečná príležitosť, ako sa špecializovať. Veľkou výhodou LLM je možnosť zamerať sa na konkrétne aspekty zákona. LL.M umožňuje študentom zamerať sa na konkrétnu oblasť práva omnoho podrobnejšie a tak vedia lepšie pripraviť na kariéru v určitom odbore. Zručnosti, ktoré získali počas štúdia, zvyšujú ich atraktivitu pre potenciálnych zamestnávateľov. 

1 rok a možný je aj individuálny plán

Dĺžka štúdia LLM je na European School of Business & Management SE iba jeden rok. Štúdium má formu e-learningu a študenti tiež dochádzajú na semináre, ktoré vedú profesionálni lektori a ktoré sa konajú 4x do roka. Tieto prednášky prebiehajú cez víkendy. Veľkou výhodou je, že si každý môže nastaviť individuálny plán štúdia tak, aby ho mohol bez problémov skĺbiť so svojim zamestnaním. Do programu LLM Corporate Law sa vďaka jeho atraktivite hlásia desiatky študentov ročne, z nich je už teraz množstvo úspešných právnikov, advokátov, manažérov, či riaditeľov.

Štúdium LLM na EBSM znamená kvalitu, o čom svedčia nielen desiatky spokojných absolventov, ale aj množstvo udelených akreditácii, členstiev, takisto zúčastňovanie sa na odborných prednáškach, kongresoch či workshopoch.

Štúdium v programe LLM Corporate Law je možné zahájiť kedykoľvek, začať môžete aj ihneď.

Stačí iba vyplniť jednoduchú online prihlášku k LLM štúdiu a vykročiť kariérne vpred.

www.esbm.sk

━ nové příběhy

Vianočné dekorácie, ktoré skrášlia domov a navodia tú správnu vianočnú atmosféru.

Vianočné osvetlenie k vianočnému obdobiu zaručene patrí. V súčasnosti je populárne moderné LED osvetlenie, ktoré nájdete v teplých a studených bielych odtieňoch, ale aj vo farebnom prevedení. Výhodou...

Wellness pobyt pre dvoch s masážou: Oddýchnite si v luxusných Apartmánových domoch Termál

Wellness pobyt pre dvoch s masážou je ideálnym spôsobom, ako uniknúť každodennému stresu a nájsť harmóniu tela a duše. Ak túžite po nezabudnuteľnom relaxe...

Ako si vybrať novú šatníkovú skriňu, aby dlho vydržala?

Nábytok dnes pre mnohých rozhodne nie je lacnou záležitosťou. Preto je dôležité vyberať si nábytok tak, aby sme ho maximálne využili a splnil všetky...

Viete, v čom sú odlišnosti u cyklokrosových a gravel bicyklov od tých cestných?

Radi jazdíte na bicykli a všimli ste si, že sa na trhu objavili nové bicykle, ktoré dostali názov gravel bike? V čom sa odlišujú...

Účinné stratégie učenia na diaľku: Ako maximalizovať online vzdelávanie

Učenie na diaľku a online vzdelávanie sa stali neoddeliteľnou súčasťou študentského života. Tento spôsob učenia prináša mnohé výhody, ako je flexibilita a prístup k...
- Komerční sdělení -pr článek