- Reklama -zprávyzprávy

4 vlastností používateľsky prívetivej webstránky

Date:

Share:

Používateľsky prívetivé webové stránky sú základom úspechu každého online podniku. Intuitívne webové stránky, ktoré sú ľahko ovládateľné a poskytujú bezproblémovú používateľskú skúsenosť, môžu výrazne ovplyvniť zapojenie návštevníkov, mieru konverzie a celkovú spokojnosť zákazníkov.

Aby sme vám pomohli vytvoriť webovú lokalitu, ktorá zaujme a poteší vaše publikum povenujeme sa 4 základným charakteristikám používateľsky prívetivej webovej lokality. Bez ohľadu na to, či navrhujete novú webovú lokalitu alebo chcete spraviť audit e-commerce stránky a vylepšiť ju, pochopenie týchto kľúčových vlastností vám umožní vytvoriť ideálny digitálny priestor pre zákazníka.

Aby bola vaša webová lokalita úspešná, musí nielen vyzerať atraktívne, ale aj poskytovať návštevníkom bezproblémový používateľský zážitok.

  1. Kompatibilita s mobilnými zariadeniami

Keďže čoraz viac ľudí používa na prístup na internet svoje telefóny, požiadavkou sa stalo mať webové sídlo prispôsobené pre mobilné zariadenia.

Prvým krokom je zistiť, ako vyzerá vaša súčasná webová lokalita na mobilnom zariadení. Môžete to zistiť pomocou testera mobilných stránok spoločnosti Google. Ak vaša webová lokalita nie je dobre prístupná na mobilnom zariadení, môžete si zadarmo vytvoriť mobilnú verziu pomocou webových nástrojov na tvorbu mobilných webových lokalít.

  1. Základné informácie

Použiteľnosť je daná tým, ako je obsah na vašom webovom sídle usporiadaný a prezentovaný. Často sa však na to zabúda. Starostlivo naplánujte sekcie a kategórie svojej webovej stránky a prezentujte obsah tak, aby ho používatelia mohli ľahko objaviť.

Ak si netrúfate na vytvorenie a úpravu webstránky sami, oslovte radšej odborníkov na tomto odkaze tvorba web stránok cena.

  1. Dobre formátovaný obsah

Vaši zákazníci nečítajú každé jedno slovo, ktoré vy na stránku napíšete. Každý len v rýchlosti očami prejde celý obsah a zamerajú sa na to najdôležitejšie pre nich. Preto je veľmi dôležité, aby ste obsah formátovali tak, aby sa každému ľahko čítal. Nadpisy, podnadpisy, odseky, odrážky a zoznamy sú užitočné na rozčlenenie obsahu a uľahčenie čítania.

  1. Rýchle načítanie

Nič neodradí návštevníkov viac ako dlhé načítavanie. V skutočnosti je oneskorené načítanie jedným z najčastejších dôvodov, prečo ľudia opúšťajú webové stránky. Pre optimálnu použiteľnosť je veľmi dôležité zabezpečiť, aby sa vaša webová lokalita načítala za 4 až 6 sekúnd. Má to vplyv aj na vaše hodnotenie vo vyhľadávačoch.

Vytvorenie používateľsky prívetivej webovej stránky je dôležitým aspektom úspechu. Začlenenie uvedených vlastností môže výrazne zlepšiť celkový používateľský zážitok a prilákať zákazníkov. Zvýšte svoj úspech pomocou procesov automatizácie akým je aj informačný systém Pohoda a dominujte svojmu odvetviu.

Foto: elements.envato.com

━ nové příběhy

Vianočné dekorácie, ktoré skrášlia domov a navodia tú správnu vianočnú atmosféru.

Vianočné osvetlenie k vianočnému obdobiu zaručene patrí. V súčasnosti je populárne moderné LED osvetlenie, ktoré nájdete v teplých a studených bielych odtieňoch, ale aj vo farebnom prevedení. Výhodou...

Wellness pobyt pre dvoch s masážou: Oddýchnite si v luxusných Apartmánových domoch Termál

Wellness pobyt pre dvoch s masážou je ideálnym spôsobom, ako uniknúť každodennému stresu a nájsť harmóniu tela a duše. Ak túžite po nezabudnuteľnom relaxe...

Ako si vybrať novú šatníkovú skriňu, aby dlho vydržala?

Nábytok dnes pre mnohých rozhodne nie je lacnou záležitosťou. Preto je dôležité vyberať si nábytok tak, aby sme ho maximálne využili a splnil všetky...

Viete, v čom sú odlišnosti u cyklokrosových a gravel bicyklov od tých cestných?

Radi jazdíte na bicykli a všimli ste si, že sa na trhu objavili nové bicykle, ktoré dostali názov gravel bike? V čom sa odlišujú...

Účinné stratégie učenia na diaľku: Ako maximalizovať online vzdelávanie

Učenie na diaľku a online vzdelávanie sa stali neoddeliteľnou súčasťou študentského života. Tento spôsob učenia prináša mnohé výhody, ako je flexibilita a prístup k...
- Komerční sdělení -pr článek